Nieuw Reduced price!
HW FTLX1413M3BCL-HW 10G-1310nm-10km-SM-XFP S4015772

HW FTLX1413M3BCL-HW 10G-1310nm-10km-SM-XFP S4015772

€24.31

Nieuw product

Op voorraad

Tags: Goedkoop HW FTLX1413M3BCL HW 10G 1310nm 10km SM XFP S4015772, Hoge Kwaliteit HW FTLX1413M3BCL-HW 10G-1310nm-10km-SM-XFP S4015772, Chinese Telecom Onderdelen Leveranciers.


welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

Merknaam SMTE
Modelnummer FTLX1413M3BCL-HW
Condition New and Original
Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.08kg (0.18lb.)
Afmeting Pakket 3cm x 8cm x 3cm (1.18in x 3.15in x 1.18in)

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Gerelateerde producten